مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان آذربایجان غربیمجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان آذربایجان غربی
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان آذربایجانغربی وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران از سال ۱۳۸۸ پس از امضا تفاهم نامه فی مابین اعضا شورا استانی و مسئولین بنیاد عملا به یکی از زیر مجموعه های بزرگ موسسه ایثار پیوسته و به فعالیت های خود با جدیت هرچه بیشتر در زمینه های فرهنگی ورزشی و آموزشی زیر نظر موسسه مرکز به مدیریت واحد به ارائه خدمات به خانواده بزرگ ایثارگران و آزاد ادامه می دهد. این استان دارای پنج مجتمع فرهنگی ورزشی و دو مرکز علمی آموزشی در مرکز استان و شهرستان های تابعه می باشد.

مراکز و امکانات شعبه آذربایجان غربی

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

  سالن های ورزشی مجهز بدنسازی، تنیس روی میز، تیراندازی، سالن چند منظوره با امکان برگزاری مسابقات رسمی و آموزش انواع رشته‌های ورزشی توسط مریبان بین اللملی  با امکانات کم نظیر در مرکز استان و اکثر شهرستانها، مجهز به سیستم های صوتی، تهویه ،گرمایشی و کف پوش و دیوارپوشهای استاندارد،پارکینگ های اختصاصی و فضاهای سبز و آلاچیق ها.

  مراکز ورزشی

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

  این مرکز با دارا بودن کانون‌ علمی آموزشی امام خمینی(ره) در شهرهای ارومیه با برگزاری کلاسهای آموزشی در ۵۰ رشته هنری ، تقویتی ، کامپیوتر ، زبان و فنی در بهترین فضاهای آموزشی و با بهره گیری از اساتید مجرب و با ارائه مدرک معتبر در پایان دوره خدمات آموزشی و فرهنگی را منطبق بر استانداردهای یکپارچه به علاقمندان ارائه می‌دهد.

  کانون‌ها و مراکز آموزشی

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

  استخر ولایت (جانبازان) تنها استخر مجهز به آب شرب در استان با محیطی دلپذیر و فضایی مناسب و دارای تمامی امکانات تفریحی، مجهز به سیستم صوتی پیشرفته متناسب با فضای استخر جهت آرامش مشتریان، دارای سونای خشک و بخار و جکوزی آب گرم و سرد، بوفه ی اختصاصی، پارکینگ اختصاصی مجهز به دوربین مداربسته با گنجایش بیش از یکصد دستگاه، آموزش تمام مهارت‌های شنا از مبتدی تا حرفه‎ای با کادری مجرب و توانا، قابل استفاده برای ارگان‎ها و سازمان‎ها.

  استخر